Amerikan panel kapı, evlerde en sık kullanılan yapı malzemelerinin başında gelir. Gerek sağlamlığı gerekse modern görünümü nedeniyle tercih edilen bu kapılar, farklı renklerde ve kalınlıklarda üretilebilir. Aynı zamanda camlı ya da camsız modelleri de vardır. Amerikan panel kapı çam, ladin, köknar gibi ağaçlardan elde edilir. Üretim sürecinde sıcak pres ile sıkıştırma işlemi yapılır. Farklı kalınlıklara sahip kapıları rahat bir şekilde açıp kapatmak mümkündür.

Amerikan Panel Kapı, Lake Kapı Modelleri

Amerikan panel kapı farklı biçimlerde tasarlanır. Evinize en yakışacak modeli ve rengi tercih ederek dekorasyonunuza ayrı bir hava katabilirsiniz. Amerikan panel kapılar, sağlam ve dayanıklı yapısı ile dikkat çeker. Aynı zamanda hafif bir yapıda olmaları sayesinde montajı da kolayca yapılır.

Amerikan kapı çeşitleri toz tutmayan bir yapıya sahip olduğu için temizlik aşamasında size çok fazla zahmet vermez. Neme karşı da dayanıklılık gösteren ürünler, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Üretim sürecinde en kaliteli ahşap malzemeler kullanılır. Tirebolu Karakaya Mobilya farkıyla üretilen kapıları; odalarda, salonda, tuvalette, banyoda ve mutfakta kullanabilirsiniz. 3 kuşaktır sektörde var olan ve deneyimiyle fark yaratan firmamız, evini yenilemek isteyenlere en güzel fırsatları sunar. Cumhur Karakaya yönetiminde faaliyetlerini sürdüren firmamızdan hizmet alarak Amerikan panel kapı üretiminde kaliteye yakından tanıklık edebilirsiniz. Ses ve ısı yalıtımı yönüyle avantaj sağlayan kapılar, evinizi daha konforlu bir hale getirmek için gereken tüm özelliklere sahiptir.

Amerikan Panel Kapı, Lake Kapı Fiyatları

Lake kapı modelleri, Amerikan panel kapılar ile kıyaslandığında model alternatifi daha fazla olan bir türdür. Bu türün en önemli avantajı, boya kalitesinin yüksek olması ve sararma gibi problemlere yol açmamasıdır. Bu avantajların yanı sıra evinizin dekorasyonuna ayrı bir güzellik de katan kapılar, şıklık ve kalite anlamında ideal ürünlerdir. İstediğiniz tasarımlara profesyonel işçilikle hayat veren firmamız, beklentilerinizi tam anlamıyla karşılar. Tüm modellere cazip fiyat seçeneklerinden yararlanarak sahip olabilir ve kaç adet ürün alacağınıza özgürce karar verebilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçebilir ve istediğiniz sayıda ürün için siparişinizi oluşturabilirsiniz.