Banyo Dolabı

Banyo dolabı, ufak bir detay gibi görünen fakat ortamın düzenlenmesine ciddi manada katkıda bulunan bir üründür. Bu ürünün bulunduğu banyolarda havlular, sabunlar, şampuanlar hiçbir zaman dağınıklığa sebep olmaz. Ortalığı derleyip toparlayan bir dolap herkesin işini kolaylaştırır. Aynı zamanda bu ürünlerin son derece şık ve modern bir görünüme sahip olması da başka bir avantajdır. Yani aynı anda hem kullanışlı hem de dekoratif bir ürüne sahip olabilirsiniz. Lavabo altına ve üstüne monte edilecek şekilde üretilen modeller olduğu gibi banyonuzun ayrı bir noktasına kurulan ürünler de vardır. Çekmeceli ya da raflı olarak tasarlanabilen banyo dolabı modelleri farklı banyo dekorasyonlarına uygun olarak üretilebilir.

Banyo Dolabı Modelleri

Farklı renklerde üretilebilen banyo dolabı modelleri, kalitesiyle göz doldurur. Sudan kolay kolay etkilenmeyen ahşap malzemeden üretilen modeller uzun yıllar dayanıklılığını korur. Sararmayan ya da nemden dolayı boyaları dökülmeyen dolaplarda küf oluşumu da meydana gelmez. Aynalı banyo dolabı ve diğer modellerde istediğiniz gibi genişlik seçimi yapabilirsiniz. Burada önemli olan banyoyu daraltmamaktır. Banyonuzun şekline, duş kabininin konumuna göre dolabı koyacağınız yeri belirlemelisiniz. Çok dar banyolarda duvara monte edilecek şekilde bir tasarım yapılabilir.

Banyo Dolabı Renkleri

Banyo dolabı çeşitlerinde en çok tercih edilen renklerin başında beyaz gelir. Bunun yanı sıra gri, siyah ve ahşap rengi de tercih edebilecekleriniz arasındadır. Renk seçimini yaparken fayansların rengini dikkate alabilirsiniz. Her noktada şıklığı önemseyenler, uyum elde etmek için dolap rengine uygun aksesuarlar kullanarak banyosunu daha modern bir görünüme kavuşturabilir.

Banyo Dolabı Fiyatları

Tirebolu Karakaya Mobilya size son derece uygun fiyat seçenekleri sunarak istediğiniz banyo dolabı modeline sahip olmanızı kolaylaştırır. Cazip fiyat avantajlarından yararlanarak ebeveyn banyolarınız için de uygun bir seçim yapabilirsiniz. Cumhur Karakaya yönetiminde faaliyetlerini sürdüren firmamız sizi en kaliteli ürünlerle buluşturur. Sağlam ve dayanıklı ahşap malzemeden üretilen dolaplar uzun yıllar kalitesinden ödün vermez. Her zaman ilk günkü şıklığını koruyan ürünlerin temizliği de son derece kolaydır. Hafif nemli bir bez tüm dolabı hijyenik hale getirmek için yeterlidir. Özgürce model seçiminizi yapmak ve siparişinizi vermek için hemen bize ulaşın.

HEMEN ARAYIN