Gençler, odalarında çok fazla vakit geçirdikleri için dekorasyona çok fazla önem verirler. Kullanacakları mobilyaların kendi özgür ruhlarını ve hayalperest yapılarını yansıtacak bir biçimde olmasını isterler. Kimi zaman gemi şeklinde bir yatak kimi zaman da sevdikleri renkte olan bir dolap, gençlerin ruhuna hitap eder ve odalarını keyifle vakit geçirecekleri bir alana çevirir. Hazır tasarım genç odası çeşitleri her zevke hitap etmekte bazen yetersiz kalır. Gençler, çocukluk çağından çıkıp yetişkinliğe doğru ilk adımlarını attıklarında, kendileri için yeni mobilyalar almak isterler. Aynı zamanda ergenlik çağına erişen kardeşler de ayrı odalarda konaklamaya başlayacaklarında, yeni eşya arayışına girerler. İmalattan genç odası takımlarını satın aldığınız takdirde tüm hayallerinizi mobilyalarınıza yansıtma fırsatınız doğar.

İmalattan Genç Odası

Tirebolu Karakaya Mobilya kendi imalatı olan genç odaları ile hayalleri gerçeğe dönüştürür. Cumhur Karakaya yönetiminde faaliyetlerini sürdüren firmamız her işini özenle yapar. Bu sayede ortaya hem tasarımıyla göz dolduran hem de sağlamlığı ile uzun ömürlü bir kullanım imkânı vadeden eşyalar çıkar. Bu eşyalar, eviniz için çok iyi bir seçimdir. İmalattan genç odası satın almak ebatları belirleme yönüyle de avantajlıdır. Çok küçük bir odanız varsa ve hazır tasarımlar alanın daralmasına sebep oluyorsa, odanızın ölçüsüne uygun şekilde mobilya üretimi, Tirebolu Karakaya Mobilya tarafından yapılır. Bu sayede odanız daralmaz ve ortam son derece ferah bir hale gelir. İmalattan genç odası takımları alanında deneyimli mobilya ustaları tarafından üretilir ve kaliteli kontrolden geçirilerek sorunsuz şekilde kullanılmaya hazır hale getirilir.

Genç Odası Takımları

Karyola, şifonyer, çalışma masası, kitaplık, dolap vs. tüm eşyaların uyumlu şekilde yer aldığı bir oda her gencin hayalidir. Firmamız bu hayali gerçeğe dönüştürmek için en kaliteli malzemeleri kullanır. Kaliteli MDF, suntalam gibi ahşap ürünler, sağlam kulplar, raylar ve menteşeler ile yıllar geçse bile herhangi bir arıza ya da kırılma meydana gelmeden kullanım şansı elde edersiniz. Genç odası takımlarında istediğiniz modeli seçme özgürlüğü elde etmek ve kalitenin farkını yaşamak için Tirebolu Karakaya Mobilya’ya ulaşabilirsiniz.