Tirebolu Karakaya Mobilya

Mobilyalar kuşkusuz evleri güzelleştiren ve daha yaşanabilir kılan unsurların başında gelir. Hazır tasarım mobilyalar, her ne kadar modaya uygun olarak ve dayanıklı malzemelerden üretilse de beklentilerinizi karşılamakta yetersiz kalır. Tirebolu Karakaya Mobilya tam bu noktada devreye girerek hayalinizdeki tasarımları evinizi taşımanıza yardımcı olur. Firmamız uzun yıllardır birçok insanın hayalini gerçekleştirmeyi başararak aileleri en güzel mobilya tasarımları ile buluşturmaktır. Dededen babaya, babadan da oğula aktarılan derin bilgi ve tecrübeler ile firmamız, üç kuşaktır başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tirebolu Karakaya Mobilya şu anda faaliyetlerine Cumhur Karakaya yönetiminde devam etmektedir. Deneyimini babasının ve dedesinin rehberliğinde kazanan Cumhur Karakaya, tecrübesini kendinden sonraki kuşaklara ve çalışanlarına aktarmaktadır. Bu denli tecrübeyle harmanlanan bir firmada üretim sürecinde profesyonelliğe de azami dikkat gösterilir. Aynı zamanda ürün çeşitliliği de mobilya sektörüne olan hâkimiyetin bir sonucu olarak ortaya çıkar.

Tirebolu Karakaya Mobilya firmamıza, evinizin her noktası için başvurabilirsiniz. Salonunuza yakışacak bir vitrin, banyoda eşyalarınızı düzenli bir şekilde muhafaza edeceğiniz bir dolap ya da misafirlerinizin paltolarını asacağınız bir vestiyer… Kafanızda şekillendirdiğiniz modelde ve dekorasyonunuza uygun renklerle üretilen ürünlerde her zaman en kaliteli malzemeler kullanılır. Uzun yıllar şıklığını ve dayanıklılığını koruyan ürünler ile yeni bir mobilya satın alma ihtiyacı duymanıza, masraf yapmanıza gerek kalmaz.

Mutfak dolabı imalatı en çok talep gören hizmetlerimizin başında gelir. Mutfaklar özellikle kadınların çok fazla vakit geçirdiği alanlardır. Sürekli yemek pişen bu alanlarda nem seviyesi de yüksektir. Kalitesiz malzemelerden üretilen mutfak dolaplarının boyalarında kısa sürede dökülme, raflarında kabarma meydana gelir. Cumhur Karakaya istediğiniz renk ve modelde olan dolapları, en kaliteli malzemeleri kullanarak en dayanıklı hale getirir. Böylece uzun yıllar bakmaktan keyif alacağınız bir görünüm ortaya çıkar.

Yeni nesil bir mobilya olan TV ünitesi de Tirebolu Karakaya Mobilya’nın uzmanlık alanı dâhilinde sunduğu bir hizmettir. TV ünitesi, koltuk takımı ve diğer dekorasyon ürünleri ile uyumlu bir yapıda olmalı aynı zamanda rafları ve çekmeceleriyle düzen sağlamaya da yardımcı olmalıdır.

Çocuk odası, yatak odası ve genç odası da hayallerinize uygun şekilde Tirebolu Karakaya Mobilya tarafından gerçeğe dönüştürülür. Özellikle çocuklar ve gençler için oda tasarımlarında sınırsız bir özgürlük hâkimdir. Bazen bir çizgi film karakteri bazen de sevilen bir taşıt, tasarımlarda kendine yer bulur. Çok çocuklu ailelerde hem yerden tasarruf sağlamak hem de konfor elde etmek için fonksiyonel mobilyalar kullanılır. Ranzalar, çekmeceli karyolalar, şifonyerler ile sık sık dağılan çocuk odaları daha derli toplu tutulabilir.

Cumhur Karakaya gardırop ve yüklük imalatı için de başvurabileceğiniz en doğru mobilya ustasıdır. Küçük dolaplar yorgan, battaniye gibi kaba eşyalar için yeterli alan sağlamaz. Standart dolap ölçüleri, çoğu zaman kıyafet odaklı olarak tasarlanır. Bu nedenle yorgan ve battaniyelerinizi koyacak uygun bir yer bulmakta zorlanırsınız. Firmamız istediğiniz ölçüde ve geniş bir saklama alanı sunan gardıroplar tasarlar. Böylece hem kıyafetlerinizi hem de diğer tekstil ürünlerinizi her zaman rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz.

Kitapseverler için de Tirebolu Karakaya Mobilya en uygun çözümleri sunar. Standart kitaplıklar özellikle geniş ebatlı kitapları dikey konumda koymanızı zorlaştırır. Bu nedenle kendi ölçülerinizi belirleyip, her kitabınızı rahatlıkla sığdırabileceğiniz bir kitaplık edinebilirsiniz. Çalışma odanız için kitaplığınızın şıklığına yakışacak çalışma masaları da satın almalısınız. Boy ve ebat noktasında özgür davranarak en uzun süreli çalışmalarınızda bile rahatlığınızdan taviz vermeyeceğiniz bir masaya sahip olabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek tüm ahşap tasarımlar için Tirebolu Karakaya profesyonelliğine güvenebilirsiniz.