Evlerde son 10 yıldır yaygın bir şekilde kullanılmaya başlayan ürünlerden biri olan TV ünitesini, farklı biçimlerde tasarlamak ve kullanışlı hale getirmek mümkündür. TV ünitesi adından da anlaşılacağı üzere televizyonu koymak için kullanılan bir mobilyadır. Çekmeceli ve raflı olarak tasarlanan TV ünitesi modelleri aynı anda farklı eşyaların muhafazasına da imkân vermektedir. Bunun yanı sıra üniteleri duvara monte ederek ya da duvara gömme olacak şekilde tasarlamak da mümkündür. Sıradan tasarımlar size cazip gelmiyorsa ve tamamen kendi evinize özel bir tasarıma ihtiyacınız varsa Tirebolu Karakaya Mobilya uzmanlığında üretilmiş bir TV ünitesi modeline sahip olabilirsiniz.

TV Ünitesi Modelleri

TV ünitesi modellerinde renk ve tasarım açısından pek çok seçenek vardır. Daha çok çekmeceli ve raflı bir model ile kitaplarınızı, kullanmadığınız tabaklarınızı, bardaklarınızı muhafaza edeceğiniz bir alana sahip olursunuz. Tek renkli ya da iki renkli olacak şekilde diğer mobilyalarınızın rengine uyumlu bir seçim yapabilirsiniz. Dededen toruna üç kuşaktır mobilyacılık sektöründe hizmet veren Tirebolu Karakaya Mobilya, Cumhur Karakaya idaresinde çok güzel işlere imza atmaktadır. Piyasada bulamayacağınız özgün TV ünitesi tasarımları için firmamızı tercih edebilir ve evinize şahane bir yenilik kazandırabilirsiniz.

Kaliteli TV Ünitesi Modelleri

Firmamız, tasarımlarında kaliteye çok fazla ehemmiyet verir. En kaliteli suntalam ve MDF malzemeler kullanılarak tasarlanan ürünlerde uzun yıllar herhangi bir hasar meydana gelmez. Bu sayede mobilya tamiri maliyetlerine katlanmanıza gerek kalmadan eşyalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Kalitesini her daim sürdüren TV ünitesi çeşitleri evinizin şıklığını yansıtır. TV ünitesi modellerini doğru şekilde kullandığınız takdirde yüzeyde kabarma, boya dökülmesi ya da ahşap malzemede kırılma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Bunun için mobilyanızı ağır kimyasallarla ve çok ıslak bezlerle silmemeli; darbelerden korumalısınız.

TV Ünitesi Fiyatları

En cazip fiyat seçeneklerini sunan firmamız sayesinde istediğiniz modele kolayca sahip olabilirsiniz. Firmamız hem kaliteyi hem de uygun fiyat avantajını bir arada sunar. Kaliteli ürünlere ve tamamen sizin zevkinizi yansıtan TV ünitesi modellerine sahip olarak evinizi gönlünüzce dekore edebilirsiniz. Cazip fiyat seçeneklerimizden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin.