Evlerin her ne kadar mahrem alanlarından biri olsa da yatak odalarında da şıklığa ve mobilya kalitesine önem vermek gerekir. Yatak odası mobilyaları; gardırop, şifonyer, karyola ve baza olarak sıralanabilir. Bu mobilyalar ihtiyaca uygun şekilde farklı biçimlerde tasarlanır. Çok sayıda kıyafeti ve tekstil ürünü olanlar, geniş bir dolap tercih etmelidir. Bunun yanı sıra takıları, saatleri fazla olanlar da bunlar için özel gözü bulunan şifonyerleri kullanabilir.

Kullanışlı yapıda olan mobilyalar tercih etmenin yanı sıra şıklık ve modern görünüm de önemlidir. Kimileri için nostaljik eşyalar daha ilgi çekicidir. Bu nedenle 70’lerden ya da seksenlerden iz taşıyan parçalar seçebilirler. Tüm bunlardan anlaşılacağı üzere herkesin özel bir zevki vardır. Piyasada hazır olarak satılan ürünler size yeterli gelmiyorsa hayalinizdeki tasarımı gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Yatak Odası Mobilyaları

Tirebolu Karakaya Mobilya, size özel olarak yaptığı tasarımlarla memnuniyetinizi kazanmayı başaran bir firmadır. Üç nesildir mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmamızın tasarımlarına evinizin her köşesinde yer verebilirsiniz. Salon takımlarından çocuk odası mobilyalarına, mutfak dolaplarından Amerikan panel kapılara kadar pek çok hizmet için Tirebolu Karakaya Mobilya en doğru adrestir. Cumhur Karakaya yönetimindeki firmamız en kaliteli malzemeleri kullanarak uzun ömürlü mobilyalar üretir. Farklı renklerde ve modellerde olan mobilyalar, sizi bakım ve onarım masraflarından kurtarır. Bu sayede şıklığın ve kalitenin keyfini uzun süre yaşayabilirsiniz.

Yatak Odası Mobilyalarında Özgün Tasarımlar

Yatak odası takımınız için özgün parçalar kullanma şansınız vardır. Asla standart renklere bağlı kalmanıza gerek yoktur. Tamamen size özel olarak üretilen ve sizin zevkinizi yansıtan ürünler ile evinizi gönlünüzce döşeyebilirsiniz. Duvar kağıtlarının, perdelerin ya da halıların rengine uyumlu seçimler yapabilirsiniz. Tirebolu Karakaya Mobilya uzun yıllara dayanan tecrübesi ve profesyonel ekibiyle ortaya çıkardığı tasarımlar ile büyük beğeni toplar. Cumhur Karakaya’nın personellerine olan yaklaşımı ve teknolojik gelişmelere verdiği önem ortaya her zaman daha iyi ürünlerin çıkmasını sağlar. Hazır yatak odası modelleri arasından seçim yapabileceğiniz gibi tamamen size özel bir tasarım talebinde bulunabilirsiniz. Uygun fiyat avantajımızdan yararlanmak için hemen bize ulaşın.